Jubileuszowe XV Międzynarodowe Włocławskie Zawody Balonowe 2015

Już dziś, Aeroklub Włocławski im. Stanisława Skarżyńskiego zaprasza pilotów wraz z załogami oraz widzów na tegoroczną, jubileuszową, piętnastą już edycję Włocławskich Zawodów Balonowych.

XV Międzynarodowe Włocławskie Zawody Balonowe 2015, które odbędą się w dniach 27-29.08.2015 na lotnisku Kruszyn, Aeroklubu Włocławskiego, koło Włocławka. Przewidujemy udział około 25 załóg balonowych.

Wieloletnie doświadczenie Aeroklubu Włocławskiego w organizacji imprez balonowych, zaowocowało dużym doświadczeniem osób zaangażowanych w przygotowanie zawodów oraz potwierdziło korzystne warunki do rozgrywania konkurencji balonowych na włocławskim niebie. Płaski teren, bogata sieć dróg i wiele miejsc do lądowania, ułatwiają nawigację i podnoszą poziom sportowy zawodów.

W celu zdobycia szczegółowych informacji na temat tegorocznych zawodów, zapraszamy do zapoznania się z treścią oficjalnego zaproszenia do udziału w zawodach: Zaproszenie na XV MWZB 2015

Jednocześnie informujemy, że treść zaproszenia może jeszcze ulec zmianie.

Zapraszamy także do odwiedzania oficjalnej strony internetowej Aeroklubu Włocławskiego im. Stanisława Skarżyńskiego, gdzie również znajdą Państwo informacje dotyczące tegorocznych Włocławskich Zawodów Balonowych oraz innych imprez i zawodów lotniczych, organizowanych w tym roku przez Aeroklub: www.aeroklub.wloclawek.pl

Do zobaczenia we Włocławku!

Dodaj komentarz